×

TISSU HOUSES

Data wdrożenia: 05.01.2018

Zakres prac: projekt, wdrożenie sklepu internetowego i systemu CMS, prowadzenie kampanii google adwords

Adres URL: http://www.tissuhouses.pl/

Tagi: , , , , , , ,

Firma  Tissu została stworzona w styczniu 2009 roku z połączenia pasji kreacji i miłości do architektury. Wcześniej przez wiele lat założycielki zdobywały doświadczenie jako architekci w prestiżowych biurach projektowych polskich oraz zagranicznych, gdzie pracowały przy wymagających projektach wnętrz, domów, budynków wielorodzinnych czy biurowców. Poszerzały swoje umiejętności i wiedzę, aż stworzyły własny styl w projektowaniu i zapragnęły się nim podzielić ze światem.

Aż do 2018r. firma zajmowała się jedynie projektami na indywidualne zamówienie – projektami domów oraz wnętrz. Analizując wymagania Klientów Tissu stworzyła projekty domów które w ich odczuciu zawierają wszelkie potrzebne funkcje oraz swoim wyglądem odbiegają od utartego schematu prostych domów typowych.

W firmie Tissu chcieli aby domy gotowe miały rozbudowaną funkcjonalność: odpowiednie wielkości pomieszczeń, schowki, poukrywane w ścianach szafy czy praktycznie rozplanowane pomieszczenia. Projektowane domy są przemyślane pod kątem dalszego projektowania czy urządzania wnętrza. Z uwagi na ich duże doświadczenie w projektach wnętrz oferują domy przemyślane także „od wnętrza”. Ale jeszcze bardziej zależało im aby były to domy piękne, z detalem, z ciekawą bryłą. Firma chciała aby każdy mógł mieć dom marzeń, bez kompromisów.

Ich oferta jest kontynuacją dotychczasowego dorobku na polu projektowania domów oraz wnętrz.

Drogi Gościu!

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI