×

O nas

Dowiedz się kim jesteśmy

Firma JACKVISION powstała w 2005 roku. Na początku realizowaliśmy małe projekty dla różnej wielkości firm. Praca w najlepszych agencjach interaktywnych w Polsce dała nam możliwość zdobywania doświadczenia w branży komunikacji internetowej. Dodatkowo, mieliśmy okazję pracować w dużych instytucjach finansowych przy wdrożeniu rozbudowanych portali internetowych. Przez te wszystkie lata zdobyliśmy doświadczenie jakim możemy się dziś chwalić a także profesjonalizm jaki możemy zaproponować naszym klientom.

Jesteśmy wysokiej klasy specjalistami dla których tworzenie nowych projektów to pasja i przyjemność. Śledzimy trendy w internecie, które wciąż się zmieniają, to pozwala nam zaproponować Państwu kompletną ofertę działań w internecie.

Powierzając nam jakiekolwiek działania z naszej oferty, podejmują Państwo dobrą decyzję. Taka decyzja na pewno jest inwestycją i zwróci się z nawiązką, a zła… ?

Na to pytanie na pewno znacie Państwo odpowiedź!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania – prosimy o kontakt.

Drogi Gościu!

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI