×

Szkoła językowa School4you

Data wdrożenia: 2011

Zakres prac: projekt, wdrożenie strony i systemu CMS, stała opieka

Adres URL: http://www.school4you.pl

Szkoła językowa School 4 You proponuje naukę wielu języków obcych w przyjaznej atmosferze. Zajęcia prowadzone są przez grono entuzjastycznie nastawionych lektorów, którzy mają indywidualne podejście do każdego uczestnika kursu językowego. Ponadto szkołę tą wyróżnia wysoka jakość nauczania na profesjonalnym poziomie. Szkoła językowa w Warszawie to przede wszystkim School 4 You, ponieważ w miejscu tym można skutecznie nauczyć się posługiwać językami takimi jak: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski czy też rosyjski i ukraiński, które są obecnie coraz bardziej popularnymi językami.

Każda osoba, która zapisuje się do tej szkoły językowej ma możliwość wybrania poziomu kursu na jaki będzie uczęszczać. W wypadku popularnych języków takich jak na przykład angielski szkołą prowadzi również kursy przygotowawcze do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych oraz egzaminów potwierdzających umiejętności językowe, do których zaliczyć można egzaminy KET, PET, FCE czy LCCI.

Dopasowanie poziomu nauki do umiejętności słuchacza to nie jedyna zaleta School 4 You, ponieważ szkoła ta podchodzi indywidualnie do potrzeb słuchacza i proponuje różne style uczenia się tak, aby każdy słuchacz mógł się jak najwięcej nauczyć. Dodatkową zaletą jest nauka w małych grupach co ułatwia rozwiązywanie wszelkich językowych problemów czy też swobodniejszą naukę. Szkoła języków obcych w Warszawie – School 4 You położona jest w Wilanowie, co również ważny na tym, że nauka w tej szkole jest o wiele lepsza, bowiem jest to spokojna dzielnica, w której trudno jest usłyszeć życie miasta przez całą dobę, a więc żaden hałas dobiegający zza okna nie zdekoncentruje słuchaczy danego kursu.

Drogi Gościu!

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI