×

Studio PRO-ART

Data wdrożenia: 2012

Zakres prac: projekt, wdrożenie strony i systemu CMS, stała opieka

Adres URL: http://www.studioproart.waw.pl

Studio PRO – ART istnieje już od 1992 roku i mieści się w Warszawie. PRO –ART. specjalizuje się przede wszystkim w usługach dotyczących wideofilmowania i fotografowania. W firmie tej bez problemu można zamówić usługi takie jak wideofilmowanie i fotografia ślubna i podczas imprezy weselnej, także fotografowanie i wideofilmowanie komunii świętych, czy chrztów świętych, a także innych imprez okolicznościowych, z których chcemy mieć tego typu pamiątki. Jednakże w zakresie usług PRO – ART można znaleźć także wykonywanie profesjonalnych sesji zdjęciowych na przykład Młodej Pary tuż po ślubie czy też dzieci przyjmujących pierwszą komunię świętą.

Najpopularniejszą usługą zamawianą w firmie PRO – ART jest wideofilmowanie ślubów i fotografia ślubna, ponieważ każdemu zależy na jaka najlepszych pamiątkach z tego wyjątkowego dnia. Usługi te wykonywane są sprzętem najwyższej jakości, aby zarówno powstały film jak i zdjęcia wyszły jak najlepiej. Ponadto zdjęcia wykonują tylko profesjonalni i doświadczeni fotografowie, których prace można zobaczyć na przykład na stronie internetowej firmy pod zakładką Realizacje i dopiero wtedy ocenić ich kunszt i jakość fotografii. Wszystkie zdjęcia wykonywane są aparatami marki Canon, natomiast do wideofilmowania używane są kamery Canon XF-300 w standardzie full HD. PRO –ART. oferuje również wideofilmowanie w formacie 3D. Po wykonaniu usługi klientom wręczany jest film w dwóch egzemplarzach na płycie DVD lub Blue-Ray.

 

Oprócz tych usług można także znaleźć inne usługi wykonywane przez tę firmę takie jak przygotowanie do pierwszego tańca na weselu podczas nauki tańca z profesjonalnymi tancerzami czy zorganizowanie transportu weselnego w starym lub nowoczesnym stylu.

 

Drogi Gościu!

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI