×

Studio filmowe ZODIAK

Data wdrożenia: 2010

Zakres prac: projekt, wdrożenie strony i systemu CMS, stała opieka

Adres URL: http://www.zodiakfilm.pl

Studio Filmowe Zodiak Jerzy Hoffman Film Production zostało założone w 1992 roku w Polsce i od tego czasu sprawnie funkcjonuje. Studio filmowe zakładali twórca największych polskich filmowych produkcji Jerzy Hoffman oraz znany producent Jerzy R. Michaluk. Specjalnością studia jest produkcja filmów fabularnych, z których najnowszy to Bitwa Warszawska 1920, który został również pierwszym w Europie i w Polsce filmem fabularnym zrealizowanym w najnowszej technologii 3D. Wcześniejszymi bardzo znanymi produkcjami studia były filmy Ogniem i mieczem z  1999 roku, Stara Baśń – kiedy słonce było bogiem z 2003 roku czy też Ukraina – narodziny narodu z 2007 roku.

Studio filmowe Zodiak jako jedyne w Polsce może pochwalić się posiadaniem najnowocześniejszego na świecie kompletnego sprzętu do wykonywania zdjęć w technologii stereoskopowej 3 D. Dzięki temu możliwa jest współpraca z wybitnymi twórcami, producentami, ludźmi o najwyższych kwalifikacjach przy produkcji i dystrybucji tego rodzaju filmów czy też aktorami, którzy mogą pokazać pełnie swoich możliwości.

Fundamentem studia filmowego Zodiak jest przede wszystkim Jerzy Hoffman, który jest  nie tylko reżyserem filmowym, ale również scenarzystą i producentem filmowym. Do najbardziej znanych filmów fabularnych zrealizowanych przez Jerzego Hoffmana można zaliczyć miedzy innymi filmy takie jak:  Ojciec, Pan Wołodyjowski, Potop, Trędowata, Do krwi ostatniej, Znachor, Wedle wyroków Twoich, Piękna Nieznajowa czy przy produkcji wraz ze studiem filmowym Zodiak: Ogniem i mieczem oraz Stara Baśń. Studio filmowe Zodiak jednakże współpracuje z wieloma utalentowanymi osobami, które nie tylko zajmują się techniczną strona filmów, ale również biorą w nich czynny udział.

 

Drogi Gościu!

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI