×

Sofia Night Club

Data wdrożenia: 2010

Zakres prac: modyfikacja strony i stworzenie CMS, stała opieka

Adres URL: http://www.klubsofia.pl

Night club Sofia jest idealny miejscem do spędzenia miło czasu w towarzystwie tancerek, które umilą wieczór. Wiele osób również decyduje się zorganizować w tym miejscu wieczór kawalerski, ponieważ klub posiada ofertę na taką okoliczność. Gości zabawia aż osiemdziesiąt tancerek, które mają różne umiejętności, które mogą wprowadzić w błogi nastrój relaksu czy też rozbudzić zmysły. Aby obejrzeć popis najlepszych tancerek warto udać się do tego klubu tuż po godzinie 20 od poniedziałku do soboty. Atutem tego miejsca jest też przestronne i klimatyzowane wnętrze oraz cocktail bar i VIP roomy. Klub jest też podzielony na strefę dla palących i strefę dla niepalących, aby wszyscy goście mogli się swobodnie bawić.

Night club Sofia ma już za sobą 20 lat istnienia, więc jest klubem z długą tradycją, który wie co najbardziej podoba się gościom i wprowadzenie jakich zmian jest najlepsze zarówno dla funkcjonowania klubu jak i dla przychodzących gości. Od roku 1992 był to pierwszy klub GoGo w Warszawie. Początkowo w klubie Sofia można było zobaczyć tylko pokazy taneczne najlepszych tancerek, jednakże od czasu polaczenia klubu Sofia i night clubu Arena do atrakcji proponowanych w tym miejscu doszedł jeszcze taniec erotyczny na rurze wykonywany przez profesjonalne tancerki.

Obecnie w stałej ofercie jest też organizowanie wieczorów kawalerskich, które cieszą się licznymi pozytywnymi opiniami i rekomendacjami ze strony klientów. Nowa lokalizacja przy ulicy Polnej 13 w Warszawie również ma znaczący wpływ na rozwój oferty klubu, ponieważ obecnie jest to nowoczesne wnętrze utrzymane w luksusowym stylu, w który można znaleźć kilkadziesiąt zdolnych tancerek oraz profesjonalny personel obsługujący inne części klubu.

 

 

Drogi Gościu!

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI