×

Paco Transport

Data wdrożenia: 2015

Zakres prac: projekt, wdrożenie strony i systemu CMS

Adres URL: http://www.pacotransport.pl

Paco Usługi Transportowe Import-Export Grzegorz Królikowski to polska firma (ze 100% kapitałem krajowym), stworzona od podstaw przez Grzegorza Królikowskiego. Od 1997 roku skutecznie odpowiada na rosnące oczekiwania klientów, dla których świadczy usługi transportowe i spedycyjne.

Oferta firmy jest skierowana do firm, którym zależy na współpracy z fachowym i terminowym partnerem. Pasja, która towarzyszy marce Paco Transport w codziennej pracy oraz partnerskie podejście do klientów pozwoliły firmie na zdobycie uznania, wśród wielkich i znanych, międzynarodowych marek. Sukcesywnie rozszerzana flota pojazdów, zakres usług, wielkość zatrudnienia w strukturach naszej firmy oraz liczba klientów stawiają Paco Transport w czołówce średnich przedsiębiorców w branży logistycznej.

Drogi Gościu!

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI