×

Na-horyzoncie.pl

Data wdrożenia: 2011

Zakres prac: projekt, wdrożenie strony i systemu CMS, stała opieka

Adres URL: http://www.na-horyzoncie.pl

Portal internetowy Na Horyzoncie informuje o tym co ciekawego dzieje się w Warszawie, a także jest świetnym miejscem do znalezienia informacji potrzebnych wszystkim turystom czy też mieszkańcom, którzy chcą odwiedzić jakieś restauracje w Warszawie czy też znaleźć dobre kluby w Warszawie, aby urządzić imprezę okolicznościową. Na portalu tym można znaleźć wszystkie interesujące wiadomości o Warszawie zaczynając od noclegów w tym miejscu, a kończąc na promocjach jakie obecnie obowiązują w restauracjach. Bez problemu można znaleźć także przewodnik po miejscach, których nie opisuje żadna książka czy też do znanych zabytków, które każdy turysta powinien odwiedzić będąc w tym mieście.

Na Horyzoncie przedstawia miejsca, które powinni znać mieszkańcy, ale które niekiedy umykają na terenie tak wielkiego miasta jak Warszawa, jednak przede wszystkim jest dobrym źródłem informacji dla turystów, którzy szukają nie tylko typowych zabytków, ale też tras turystycznych, dzięki którym dość szybko będzie można zwiedzić najważniejsze punkty miasta. Warszawa jest pięknym miastem, ale nie zawsze jest czas, aby zwiedzać wszystko po kolei, dlatego też warto skorzystać z przewodnika na stronie na –horyzoncie.pl i wybrać tylko te miejsca, które naprawdę są interesujące. Ponadto na stronie zamieszczane są informacje o noclegach i restauracjach, dzięki czemu każdy turysta szybko będzie wiedział, gdzie znajdzie dobre noclegi w warszawie, albo gdzie warto zjeść smaczny obiad.

W serwisie tym można znaleźć także aktualności z zakresu życia miasta oraz informacje dotyczące przyszłych wydarzeń kulturalnych takich jak koncerty czy festiwale. A także informacje o miejscach, które pomogą na nowo odkryć piękno Warszawy i poczuć klimat tego  miejsca.

Drogi Gościu!

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI