×

Mleczarze.pl

Data wdrożenia: 2013

Zakres prac: projekt, wdrożenie strony i systemu CMS, stała opieka

Adres URL: http://www.mleczarze.pl

Przedsiębiorstwo Sebex spółka cywilna istniej od 1995 roku i zajmuje się dystrybucją artykułów nabiałowych oraz spożywczych na terenie wielu polskich województw. Są to między innymi województwa takie jak: Warmińsko- Mazurskie, Pomorskie, Śląskie, Podlaskie, Łódzkie, Mazowieckie. Sebex dzisiaj jest największą firma realizującą na terenie Polski programy takie jak „Szklanka Mleka” i „Owoce w szkole”. Dzięki SEBEX, mleko w szkole na stałe zagościło w niemal każdej placówce. Firma ta obsługuje swoimi dostawami największą ilość placówek oświatowych, które korzystają z tych programów. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w dostarczaniu zaopatrzenia do placówek zbiorowego żywienia takich jak: przedszkola, żłobki, stołówki szkolne, bursy domy opieki czy też do szpitali. Każdego dnia firma Sebex obsługuje ponad 500 klientów. Ponadto w wyniku długoletniego doświadczenia Sebex gwarantuje najwyższą jakość oferowanych usług oraz doskonałą znajomość branży.

Od roku 2004 firma Sebex posiada prawo do realizacji programu „Szklanka mleka” natomiast od roku 2009 realizuje program „Owoce w szkole”, dzięki czemu tylko w pierwszym semestrze roku szkolnego 2009/2010 ponad 30 tysięcy uczniów ze 183 szkół w województwie mazowieckim mogło zjeść świeże owoce i warzywa w szkole. Program „Szklanka mleka” w szkole cieszy się ogromną popularnością, ponieważ dzięki niemu każde dziecko w szkole może otrzymać szklankę mleka lub też inne produkty z zakresu nabiału, a szkolne stołówki otrzymują je w korzystnej cenie co przyczynia się do systematycznego wzrastania placówek chętnych do udziału w tej akcji. Natomiast program „Owoce w szkole” skierowany jest do uczniów klas od 1 do 3 w szkołach podstawowych. Głównym celem tego programu jest długoterminowa zmiana nawyków żywieniowych wśród dzieci.

 

 

Drogi Gościu!

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI