×

Malagosia.pl

Data wdrożenia: 2011

Zakres prac: projekt, wdrożenie strony i systemu CMS, stała opieka

Adres URL: http://www.malagosia.pl

Obecnie pomoc charytatywna jest potrzebna bardzo wielu osobom, w tym coraz częściej dzieciom. Na stronie internetowej malgosia.pl można poznać historię Małgosi, małej dziewczynki, która bardzo potrzebuje specjalistycznej i fachowej pomocy, która niestety jest ponad możliwości finansowe rodziców i dalszej rodziny dziewczynki. Wsparcia finansowego dla Małgosi można udzielić za pośrednictwem Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą” na wskazane konto bankowe z dopiskiem 14761 Małgorzata Solka – darowizna na pomoc i ochronę zdrowia. Bardzo cenna jest każda pomoc charytatywna.

Historia choroby Małgosi jest bardzo skomplikowana, ponieważ zaraz po jej narodzinach 3 czerwca 2011 roku zdiagnozowano u niej zespół wad wrodzonych takich jak: wrodzona stopa końsko – szpotawa typu „stif-stif”, hipoplazja palców obu dłoni (znaczny niedorozwój palców prawej dłoni i brak placów w dłoni lewej), obniżone napięcie mięśniowe oraz wada wzroku, w tym fizjologiczny niekorektywny zez. Aby Małgosia mogła być cały czas pod specjalistyczna opieką medyczną lekarzy z przychodni, instytutów, szpitali, a także  mogła korzystać z prywatnej rehabilitacji przez cały czas potrzebna jest pomoc finansowa. Mimo tylu wykrytych chorób Małgosia ma nadal szansę na normalne dzieciństwo i dorosłe życie, ale już teraz potrzebna jest specjalistyczna, bardzo kosztowna opieka medyczna oraz szereg zabiegów, które ułatwią jej dalsze życie.

Na stronie internetowej malagosia.pl można znaleźć bieżące informacje o stanie zdrowia dziewczynki, a także o planowanych zabiegach czy też wizytach u lekarzy specjalistów. Na stronie tej znajdują się również informacje o  wszystkich akcjach zbierania funduszy na dalsze leczenie dziecka oraz o osobach i firmach, które udzielają się charytatywnie, aby nieść pomoc.

Drogi Gościu!

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI