×

Karniści

Data wdrożenia: 2016

Zakres prac: projekt, wdrożenie strony i systemu CMS, stała opieka

Adres URL: http://www.karnisci.pl

Kancelarie adwokackie dwóch adwokatów karnistów Marcina Hilarowicza oraz Michała Krysztofowicza mieszczą się w Warszawie przy ulicy Rajców 21 oraz Pięknej 42/3. Kancelaria ta została stworzona przez dwóch doświadczonych adwokatów karnistów, którzy od prawie 10 lat, wpierw jako aplikanci adwokaccy, a później już jako pełnoprawni adwokaci zajmują się sprawami karnymi. Dzięki codziennej praktyce z zakresu spraw karnych, czy też prowadzenie spraw w Sądach Rejonowych, w Sądach Okręgowych, w Sądach Apelacyjnych a nawet w Sądzie Najwyższym gwarantują usługi na najwyższym poziomie. Adwokaci karniści posiadają doświadczenie wynikające z przeprowadzenia kilkuset postępowań karnych. Sprawy karne w Warszawie czy też sprawy karne prowadzone w innych miastach Polski to także ciekawe wyzwanie dla dobrych adwokatów.

Pod hasłem adwokaci karniści w tej kancelarii kryją się adwokat Marcin Hilarowicz, który skończył wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim, a samodzielną praktykę prowadzi od 2005 roku oraz adwokat Michał Krysztofowicz, który również ukończył ten sam wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim, a samodzielną praktykę prowadzi od 2004 roku.

Kancelaria podejmuje się prowadzenia spraw miedzy innymi z zakresu: Ekstradycji i Europejskiego Nakazu Aresztowania, przestępstw przeciwko bezpieczeństwu w komunikacji, przestępstw przeciwko wymiarowi sprawiedliwości, przestępstw przeciwko mieniu czy przestępstw przeciwko obrotowi gospodarczemu. Natomiast obrona w sprawach karnych, obejmuje czynności takie jak: postępowanie przygotowawcze, podstępowanie przed Sądem I instancji, przygotowanie apelacyjne i kasacyjne oraz postępowanie wykonawcze.

 

Drogi Gościu!

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI