×

Hydrokret

Data wdrożenia: 2016

Zakres prac: projekt, wdrożenie strony i systemu CMS, stała opieka

Adres URL: http://www.hydrokret.pl

Firma Hydro-Kret s.c. od 1995 roku działa w gałęzi wodno – kanalizacyjnej. Przez lata firma ta zyskała doświadczenie w udrażnianiu i czyszczeniu kanalizacji, które również przekłada się na jakość pracy oraz zleconych zadań. Hydro – Kret obsługuje i wykonuje udrożnienia kanalizacji także jako pogotowie kanalizacyjne i hydrauliczne, które na terenie Warszawy i okolic pracuje przez całą dobę we wszystkie dni tygodnia. Przedsiębiorstwo Hydro – Kret może także pochwalić się profesjonalnym sprzętem do wykonywania prac z zakresu kanalizacji wodnej oraz hydrauliki.

Do zaplecza technicznego firmy należą między innymi samochód ciśnieniowy typu WUKO, samochód do wybierania i czyszczenia separatorów 3 m sześcienne, maszyny elektryczne do czyszczenia i udrażniania kanalizacji od średnicy Ø32 – do Ø250, a także kamera do monitorowania kanalizacji czy własna, mała elektrownia, która przyda się w specyficznych warunkach pracy. Dzięki tym nowoczesnym sprzętom Hydro – Kret sprawnie wyczyści

W ofercie tej firmy można znaleźć przede wszystkim usługi takie jak: czyszczenie i udrażnianie kanalizacji mechanicznie, ciśnieniowo WUKO, monitoring i inspekcje kanalizacji oraz wentylacji za pomocą kamer, a także  raport wykonanej usługi, rutynowe przeglądy i konserwacje kanalizacji czy też czyszczenie separatorów i utylizacja. Hydro – Kret zajmuje się również przekładkami kanalizacji, czyszczeniem studzienek, udrażnianiem deszczówek, wypompowaniem wody z zalanych pomieszczeń oraz wykonaniem ekspertyzy.

Z przedsiębiorstwem Hydro – Kret mogą współpracować nie tylko osoby prywatne, ale również wspólnoty mieszkaniowe, administracja, placówki prywatne i publiczne czy też wszystkie osoby, które potrzebują usług pogotowia hydraulicznego czy kanalizacyjnego.

Drogi Gościu!

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI