×

Gr8! School

Data wdrożenia: 2012

Zakres prac: Modyfikacja strony internetowej, optymalizacja SEO

Adres URL: http://www.gr8school.pl

Poproszono nas, o modyfikację strony internetowej obecnej strony klienta, a także o wdrożenie systemu CMS. Zachowując ten sam układ strony i grafikę, zoptymalizowaliśmy kod pod kątem SEO, a także umożliwiliśmy klientowi stały rozwój strony, poprzez dodanie nowych funkcjonalności. Wszystko to miało sprawić, lepszą widoczność strony w Google.

Gr8! School to nowoczesna szkoła językowa, która znajduje się nieopodal ronda Radosława, w Warszawie (byłe rondo Babka). Tak więc, można stwierdzić, iż strona znajduje się na warszawskim Żoliborzu, przy samym centrum handlowym Arkadia. Szkoła ułatwia drogę w przełamywaniu bariery językowej oraz przybliżanie kultury każdego z krajów, w których jego mieszkańcy posługują się jednym z nauczanych przez nas języków.

Na sukces naszej firmy w dużym stopniu składają się pracujący w niej ludzie, ich kompetencja, zaangażowanie, osobowość. Gr8! School to szkoła językowa w Warszawie, która starannie dobiera swoich pracowników, dlatego też posiadamy ambitny zespół lektorów, z którymi można podejmować najtrudniejsze wyzwania. Stawiamy na entuzjazm, zaangażowanie i uśmiech.

Drogi Gościu!

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI