×

Domestika

Data wdrożenia: 2009

Zakres prac: projekt, wdrożenie strony

Adres URL: http://www.domestika.com.pl

Zarządzanie nieruchomościami czy też administrowanie nieruchomościami  w Warszawie to przede wszystkim firma DOMESTIKA, która jest dynamicznie rozwijającą się firmą z doświadczeniem zbieranym od 2009 roku. Administracja i zarządzenie nieruchomościami to podstawowe działania tej firmy, ale nie jedyne. Dzisiaj Domestika współpracuje z kilkunastoma wspólnotami mieszkaniowymi co przekłada się również na referencje i opinie firmy. Przedsiębiorstwo to obecnie oferuje zarządzanie i administrowanie obiektami mieszkalnymi, biurowymi, handlowymi, a także specjalistycznymi. Ponadto świadczy usługi z zakresu sporządzania świadectw energetycznych, obsługi technicznej oraz obsługi księgowo –bankowej. Do firmy tej może się zgłosić każdy Zarząd Wspólnot Mieszkaniowych. Aby mieć pewność, że Domestika dobrze zajmuje się powierzonym budynkiem oraz mieć stały kontakt z firmą można skorzystać z oprogramowania e-kartoteka, dzięki któremu można szybko komunikować się na przykład z innymi lokatorami przez całą dobę.

Sprzątanie biur w Warszawie to również zadanie dla firmy Domestika, ponieważ w jej zakres prac wchodzi również obsługa techniczna budynków, do której należą prace takie jak: prowadzenie bieżącej ewidencji zgłoszeń konserwacyjnych i terminów realizacji, prowadzenie książki obiektu budowlanego, przeprowadzanie okresowych przeglądów, kontrola bieżących napraw oraz konserwacji budynku czy realizacja planów remontów zgodnie z przyjętą uchwałą. W sprawach dotyczących zarządzania i administrowania nieruchomości Domestika oferuje wyszukiwanie dodatkowych źródeł przychodów Wspólnoty, przygotowanie i organizację corocznych zebrań Wspólnoty czy też prowadzenie oraz aktualizacja wykazu właścicieli. Dodatkowo zadaniem firmy może być również reprezentowanie klientów czy Wspólnot.

Drogi Gościu!

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI