×

DeClinic

Data wdrożenia: 2013

Zakres prac: Zaprojektowanie i stworzenie strony internetowej

Adres URL: http://www.declinic.pl

Dla firmy DeClinic, mieliśmy zaszczyt przygotowania projektu graficznego strony, wraz z wdrożeniem całego serwisu internetowego opartego na systemie CMS. To już, któryś z rzędu projekt wykonany według „Responsive design”, czyli technologii pozwalającej na dopasowywanie strony internetowej do urządzenia, z którego aktualnie korzystamy.

Jesteśmy zdania, iż jest to rozwiązanie przyszłościowe zwłaszcza teraz, gdy coraz więcej osób posiada smartfony i tablety.

Stworzona strona internetowa inaczej będzie wyglądała na komputerze, inaczej na tablecie a inaczej na smartfonie. Zresztą proszę zobaczyć na poniższym zdjęciu jakie są różnice.

declinic

Klinika Stomatologiczna DeClinic znajduje się w Warszawie na warszawskim Mokotowie. Klinika powstała z przekonania, iż światowy poziom usług stomatologicznych za rozsądną cenę powinien być dostępny dla każdego Pacjenta. Dzięki determinacji osób, które uwierzyły w pomysł stworzenia tak innowacyjnej placówki medycznej możemy otoczyć Państwa profesjonalną i kompleksową opieką stomatologiczną.

Drogi Gościu!

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI