×

Izolacje przeciwwilgociowe

Data wdrożenia: 2009

Zakres prac: projekt, wdrożenie strony, stała opieka

Adres URL: http://www.izolacje-budmar.pl

Przedsiębiorstwo BUD- MAR specjalizuje się w wykonywaniu usług z zakresu prac remontowo budowlanych, a w szczególności w pokryciu dachów płaskich na wszelkich typach podłoża. W szerokiej ofercie firmy można znaleźć również informacje o wykonywaniu pokryć dachowych na dachach płaskich budynków mieszkalnych, dachach płaskich przemysłowych, dachach ceramicznych oraz informację o wykonywaniu przez firmę izolacji fundamentów.
Izolacje wykonywane przez BUD –MAR dotyczą nie tylko budynków nowych, ale również tych, które mają już wiele lat i wymagają kompleksowych napraw czy też renowacji starych pokryć dachowych takich jak obróbki blacharskie, orynnowanie i naprawa kominów.

Firma ta podejmuje się również napraw i konserwacji dachów ceramicznych. Aby zadowolić każdego klienta wysoką jakością wykonanych prac BUD-Mar współpracuje z najbardziej renomowanymi producentami takimi jak: Mapei, Rocckwool, Sika, Vedag, Bauder czy Soprema, dzięki temu wykonane prace są nie tylko dobrze i dokładnie zrobione, ale również wysokiej jakości materiały gwarantują, że dach będzie sprawować się dobrze przez lata.
BUD-MAR wykonuje także izolacje przeciwwilgociowe, które są niezbędne, aby móc bezpiecznie zabezpieczyć poszczególne elementy budynku przed wodami gruntowymi czy też przed zalaniem wodą.

Do zabezpieczenia budynków BUD –MAR wykorzystuje nie tylko izolacje przeciwwilgociowe, ale także par ochronne czy przeciwwodne. Natomiast przy użyciu papy termozgrzewalnej pokrycia dachowe są odnawiane, a wszelkie pojawiające się przez lata uszczerbki zaklejane, aby móc na tak przygotowany dach położyć na przykład dachówki, które skutecznie uchronią dach przed padającym deszczem czy śniegiem.

Drogi Gościu!

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI