×

Biuro rachunkowe PLUS

Data wdrożenia: 04.09.2018

Zakres prac: projekt, wdrożenie strony i systemu CMS, stała opieka

Adres URL: http://www.plus.warszawa.pl

Biuro rachunkowe Plus można znaleźć na terenie województwa mazowieckiego już od 2001 roku co przyczyniło się obecnie do wysokiej pozycji na rynku tej marki oraz doświadczenia nabytego w pracy z  różnymi klientami. Biuro rachunkowe Plus – Góra Kalwaria ma ofertę przygotowaną nie tylko dla nowych klientów, ale również pracuje od 11 lat z dawnymi klientami, którzy zostali z tym biurem na dłużej, ponieważ są usatysfakcjonowaniu jego pracą. Dzięki zdobytemu doświadczeniu w ciągu 11 lat biuro rachunkowe Plus może pracować dla każdej firmy jak i dla pojedynczych osób.

Plus to firma księgowa, która posiada długoletnią praktykę w pracy ze spółkami prawa handlowego oraz z jednoosobowymi podmiotami gospodarczymi. Dodatkowym atutem tego biura jest posiadanie licencji ministerstwa finansów oraz ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej. W biurze rachunkowym Plus pracuje tylko wykwalifikowana kadra zdobywająca doświadczenie na kursach, ale również po skończonych szkołach wyższych co przekłada się na jakość pracy, rzetelną obsługę klientów oraz terminowe wykonywanie zleceń.

Biuro rachunkowe Plus posiada ofertę z zakresu prowadzenia kadr, obliczania płaci składek ZUS, a także pomaga w tworzeniu i organizacji przedsiębiorstwa, reprezentuje klienta przed Urzędem Skarbowym i ZUS, zajmuje się również zakładaniem spółek. Jednakże przede wszystkim Plus oferuje wiele usług z zakresu księgowości, wśród których można znaleźć miedzy innymi: sporządzanie bilansu, rachunku zysków i strat, listy płac, obliczaniem zwrotu VAT w budownictwie mieszkaniowym, księgą przychodów i rozchodów, prowadzeniem akt osobowych pracowników czy też prowadzeniem ewidencji środków trwałych i przygotowywaniem wszelkich potrzebnych dokumentacji.

 

Drogi Gościu!

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI