×

Biuro podróży My-ticket.pl

Data wdrożenia: 2012

Zakres prac: projekt, wdrożenie strony i systemu CMS, stała opieka

Adres URL: http://www.my-ticket.pl

Właścicielem serwisu my-ticket.pl jest biuro DD AIR TRAVEL, które zajmuje się przede wszystkim umożliwianiem znajdowania tanich biletów lotniczych we wszystkie miejsca świata właśnie za pomocą serwisu My Ticket. Od 2009 roku DD Air Travel działa nieprzerwanie pod dyrekcją Dominiki Domagały, która posiada bogate doświadczenie zawodowe zdobyte miedzy innymi w pracy dla Polskich Linii Lotniczych LOT, a także Węgierskich Linii Lotniczych MALEV. Doświadczenie to przekłada się na bogatą współpracę z różnymi liniami lotniczymi, między innymi z MALEV, które to DD Air Travel reprezentowało w Polsce do lutego 2012 roku. Od tego czasu DD Air Travel przekształciło się w Biuro IATA, które posiada ważne upoważnienie do sprzedaży ofert innych przewoźników i linii lotniczych.

Obecnie w serwisie My Ticket można znaleźć także ciekawe oferty turystyczne, sprzedaż ubezpieczeń turystycznych, oferty hotelowe czy też oferty dotyczące wynajmu samochodów prosto z lotniska. Jednakże przede wszystkim na portalu my-ticket.pl można znaleźć wiele ofert sprzedaży biletów lotniczych. Aby znaleźć bilet dla siebie wystarczy skorzystać z prostej wyszukiwarki lotów, gdzie należy wpisać z jakiego lotniska chcemy wylecieć, na jakie przylecieć w jakim terminie i z iloma osobami będziemy podróżować. Po chwili zobaczymy listę lotów wraz z określeniem przewoźnika, lotnisk czy też ilości przesiadek i ich miejsc, a co najważniejsze będzie można porównać oferty pod względem ceny, ponieważ można znaleźć ten sam lot na to samo lotnisko innymi liniami lotniczymi taniej lub drożej. Dzięki doświadczeniu firmy oraz dobrej renomie można mieć pewność, że na stronie znajdziemy tylko najlepsze i pewne oferty, tanie przeloty oraz dodatkowe informacje o aktualnie obowiązujących promocjach w danych liniach lotniczych.

 

Drogi Gościu!

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI